Hráči A-týmu

 

Soupiska A týmu

Číslo Hráč Post
92 Krištof Jan Brankář
33 Svoboda Martin Brankář
29 Novák Čeněk Brankář
27 Janata Ladislav Obránce
19 Šletr Ondřej Obránce
15 Lang Lukáš Obránce
8 Svoboda Ludvík Obránce
88 Šulc Jakub Obránce
16 Bílek Filip Obránce
17 Kůrka Jakub Obránce
6 Špelda Lukáš Obránce
21 Krpata Ondřej Útočník
9 Kraučuk Michal Útočník
23 Muras Lukáš Útočník
64 Navrátil Filip Útočník
40 Vlach Jiří Útočník
7 Pipek Martin Útočník
11 Král Petr Útočník
13 Křišťan Radim Útočník
25 Borovanský Michal Útočník
89 Sladký Jan Útočník
91 Barbora Dominik Útočník

 

Rozlosování soutěže

Termíny jsou předběžné!

Ne 15.9.2019 17:00 S0002 HC Čáslav HC Poděbrady
Ne 22.09.2019 17:15 S0012 SC Kolín B HC Čáslav
Ne 29.9.2019 17:00 S0017 HC Čáslav HC Lev Benešov
So 05.10.2019 17:30 S0026 HC Junior Mělník HC Čáslav
Ne 13.10.2019 17:00 S0034 HC Čáslav HK LEV Slaný
Ne 20.10.2019 17:00 S0044 HC Čáslav BK Mladá Boleslav B
So 26.10.2019 17:30 S0050 HC Rytíři Vlašim HC Čáslav
Ne 3.11.2019 17:00 S0059 HC Čáslav HC Žabonosy
Ne 10.11.2019 17:30 S0072 HC Rakovník HC Čáslav
Ne 17.11.2019 17:00 S0074 HC Čáslav SK Černošice
SoNe 23.11.2019 - 24.11.2019 09:00 - 19:00 S0083 SK Sršni Kutná Hora HC Čáslav
SoNe 30.11.2019 - 01.12.2019 09:00 - 19:00 S0090 HC Poděbrady HC Čáslav
So 7.12.2019 17:00 S0100 HC Čáslav SC Kolín B
SoNe 14.12.2019 - 15.12.2019 09:00 - 19:00 S0108 Slavoj Vel.Popovice HC Čáslav
So 21.12.2019 17:00 S0114 HC Čáslav HC Příbram B
SoNe 11.01.2020 - 12.01.2020 09:00 - 19:00 S0121 HC Lev Benešov HC Čáslav
SoNe 18.01.2020 - 19.01.2020 09:00 - 19:00 S0132 BK Mladá Boleslav B HC Čáslav
Ne 26.1.2020 17:00:00 S0138 HC Čáslav HC Rytíři Vlašim
SoNe 01.02.2020 - 02.02.2020 09:00 - 19:00 S0150 HK Kralupy n.Vltavou HC Čáslav
Ne 9.2.2020 17:00:00 S0154 HC Čáslav HK Králův Dvůr
SoNe 15.02.2020 - 16.02.2020 09:00 - 19:00 S0163 HC Žabonosy HC Čáslav
Ne 23.2.2020 17:00:00 S0171 HC Čáslav SK Sršni Kutná Hora

 

ROZLOSOVÁNÍ KLM - základní část (15.9.2019 - 23.2.2020)

Hrací dny jsou soboty a neděle

DOMÁCÍ UTKÁNÍ

Den Datum Čas Domácí Hosté Stav
Ne 15.9.2019 17:00 HC Čáslav HC Poděbrady 5:7
Ne 29.9.2019 17:00 HC Čáslav HC Lev Benešov 6:3
Ne 13.10.2019 17:00 HC Čáslav HK LEV Slaný 7:3
Ne 20.10.2019 17:00 HC Čáslav BK Mladá Boleslav B 3:6
Ne 03.11.2019 17:00 HC Čáslav HC Žabonosy 4:3 pp
Ne 17.11.2019 17:00 HC Čáslav SK Černošice Připraveno
So 07.12.2019 17:00 HC Čáslav SC Kolín B Připraveno
So 21.12.2019 17:00 HC Čáslav HC Příbram B Připraveno
Ne 26.01.2020 17:00 HC Čáslav HC Rytíři Vlašim Připraveno
Ne 09.02.2020 17:00 HC Čáslav HK Králův Dvůr Připraveno
Ne 23.02.2020 17:00 HC Čáslav SK Sršni Kutná Hora Připraveno

 

VENKOVNÍ UTKÁNÍ

Den Datum Čas Domácí Hosté Stav
Ne 22.09.2019 17:15 SC Kolín B HC Čáslav 5:2
So 5.10.2019 17:30 HC Junior Mělník HC Čáslav 1:2
So 26.10.2019 17:30 HC Rytíři Vlašim HC Čáslav  2:5
Ne 10.11.2019 17:30 HC Rakovník HC Čáslav 4:2
So 23.11.2019 17:30 SK Sršni Kutná Hora HC Čáslav Připraveno
SoNe 30.11.2019 - 01.12.2019 09:00 - 19:00 HC Poděbrady HC Čáslav Bude upřesněno
SoNe 14.12.2019 - 15.12.2019 09:00 - 19:00 Slavoj Vel.Popovice HC Čáslav Bude upřesněno
SoNe 11.01.2020 - 12.01.2020 09:00 - 19:00 HC Lev Benešov HC Čáslav Bude upřesněno
SoNe 18.01.2020 - 19.01.2020 09:00 - 19:00 BK Mladá Boleslav B HC Čáslav Bude upřesněno
SoNe 01.02.2020 - 02.02.2020 09:00 - 19:00 HK Kralupy n.Vltavou HC Čáslav Bude upřesněno
SoNe 15.02.2020 - 16.02.2020 09:00 - 19:00 HC Žabonosy HC Čáslav Bude upřesněno
Nahoru