O nás

logo hc caslav 1Hokejový klub Čáslav, z.s. byl založen, respektive zapsán do spolkového rejstříku Městského soudu v Praze dne 14. dubna 2016 pod spisovou značkou L 65040, za účelem naplňování společného zájmu, kterým je zajišťování a podpora rozvoje sportovní a tělovýchovné činnosti, zejména ledního hokeje.

Statutární orgán - správní rada:

Ing. Viliam Chrenka – předseda správní rady

Vladimír Muras – sportovní ředitel

Josef Krištof – člen správní rady

Předseda je oprávněn jednat jménem Spolku se třetími osobami, zejména s ostatními spolky, městskými a státními organizacemi a dalšími organizacemi. K činění písemných právních úkonů jménem spolku je třeba podpisu předsedy a dalšího člena správní rady. V nepřítomnosti předsedy jej zastupuje a má oprávnění jednat Sportovní ředitel.

Realizační tým:

Jiří Mlika - hlavní trenér mládeže

Ing. Lukáš Grobelný - sportovní vedoucí mládeže, trenér mládeže

Bc. Milan Močiliak – vedoucí mužstva mládeže, trenér mládeže

Ing. František Záleský – sekretář klubu

Radek Špinka - management utkání (Box časoměřičů: zapisovatel, časoměřiči, trestoměřiči, hlasatel)

Děkujeme Městské policii Čáslav a Policii České republiky za skvělou spolupráci.