Nábor

 phh banner750x100 universal

POZOR!

Se zahájením nové sezóny připravujeme další nábory holčiček a kluků do klubu. Informace o termínech najdete na našich stránkách. V letošním roce opětovně proběhne akce Týden hokeje. Budeme Vás včas informovat.

 Děti v doprovodu rodiče a nejlépe bruslícího!

Vhodná ochrana hlavy - hokejová přilba, ochranná přilba na bicykl a podobně.
TEŠÍME SE NA VÁS!!!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace i na rádiu Blaník a svoboda.info.

 

UPOZORNĚNÍ

PROHLÍDKY HRÁČŮ LEDNÍHO HOKEJE

Z důvodu množících se případů srdečních příhod hráčů ledního hokeje u nás i ve světě, které končí zanecháním aktivní činnosti, invaliditou či úmrtím, rozhodl VV ČSLH na svém
pravidelném zasedání dne 27.11.2008 zavést povinné lékařské vyšetření kardiovaskulárního systému jako součást lékařské preventivní prohlídky u všech hráčů ledního hokeje v soutěžích řízených ČSLH. Každý hráč, hrající soutěže (přípravka, žáci, dorost, junioři, muži) tedy musí mít potvrzení o lékařské prohlídce (posudek o zdravotní způsobilosti); potvrzení je platné 1 rok; za dodržování této povinnosti odpovídá příslušný hokejový klub a po hráčích vyžaduje uskutečnění této prohlídky, která je lékařem potvrzena na dokumentu „Posudek o zdravotní způsobilosti.
Tato tělovýchovná prohlídka pro žákovské kategorie, kategorie dorostu, juniorů a seniorů, hrající soutěže se skládá:

- z všeobecného vyšetření praktickým lékařem
- a odborným vyšetřením s provedením EKG
(klidová EKG křivka – v případě patologických nálezů provést další nezbytná klinická a biochemická vyšetření - PEKG, ECHO atd.).

 

 phh banner750x100 universal

 

Vážení rodiče,

chceme Vás informovat o chystaném náboru žáků a žákyň do hokejového oddílu. Určitě jste již zaznamenali, že v Čáslavi se nejen staví nový zimní stadion, ale byl nově založen i hokejový klub, který chce zaujmout děti a nabídnout jim sportovní vyžití. Nábor dětí bude probíhat začátkem nového školního roku 2016/2017 pro děti předškolního věku z MŠ a žáky 1. až 3. ročníku. Vzhledem k oficiálnímu otevření zimního stadionu v prosinci tohoto roku se s tréninkovým procesem začne bezprostředně po této události. Zahájí se bruslením rodičů s dětmi pod odborným dohledem kvalifikovaných trenérů. Po zvládnutí nezbytných základních bruslařských dovedností následuje postup do oddělených tréninkových kategorií, již bez účasti rodičů. Samozřejmě, že uvítáme i "hotové" malé hokejisty. Bližší informace budou postupně uveřejňovány na našich klubových webových stránkách, budou poskytnuty školám a počítáme i s osobní návštěvou zástupců klubu při náboru ve školách a školkách.

Věřím, že jak Vás, tak i Vaše děti tato aktivita zaujme a společnými silami přispějeme k zdravému vývoji dětí a naplníme smysluplně jejich volný čas.

 rsz 1plakat

 

 

  • logo
  • logo2
  • phh1
  • phh2
  • phh3

 

Promo video k náboru zde

 

Odkaz na Pojď hrát hokej zde

Nahoru