Gripeňata

Školička bruslení. Nábor dětí, holčiček a kluků.

Rivalové z Kutné Hory kladně ohodnotili výkon strážce branky našich Gripeňat na turnaji v Kladně 8. 10. 2017:

"V posledním zápase jsme ve vzájemném derby s Čáslaví měli obrovitánské problémy s jejich malinkatým gólmánkem. Malý vzrůstem, ale velký činy, držel čáslaváky celou první třetinu ve hře o body. Po neustálém dobývání jeho svatyně a poté co chlapci našli recept na jeho neprůstřelnost, zůstalo konto Čáslavi zatíženo dvanácti góly.

zdroj: www.hcsrsni.wbs.cz/

phh banner750x100 universal

Hokejový boom v Čáslavi (video), fotogalerie

HC Čáslav​ zažívá hokejový boom. Klub se tu buduje prakticky od nuly. Místní manažeři a trenéři ale mají k dispozici krásné zázemí nové haly, kam se jim daří lákat především malé zájemce o lední hokej. Pomáhá jim k tomu i akce Týden hokeje, kterou zde klub organizoval už podruhé. A už teď se všichni těší na další Týden hokeje, který proběhne v lednu 2018.

Zdroj: Hokej.cz

David Pospisil

David Pospíšil pro holky a kluky - video zde

rodák z Čáslavi, bývalý hokejista (Pardubice, Plzeň, Petrohrad, reprezentace ČR) a sportovní komentátor ČT)

Rozpis tréninků (říjen 2017):

Úterý                 16:30 (Gripeňata ve výstroji - společně)

17:30 (Gripeňata-školička + brankáři)

Středa               16:30 (Gripeňata ve výstroji - šatna č. 5 a 6)

17:30 (Gripeňata ve výstroji - šatna č. 8)

Pátek                16:30 (Gripeňata ve výstroji - společně)

17:30 (Gripeňata-školička + brankáři)

Sobota              14:00 (Nábor dětí + Gripeňata–školička)

Upozornění pro rodiče dětí s výstrojí!

Vedením klubu Vám byl zaslán email ohledně pokynů k registraci dětí. V případě, že jste email neobdrželi, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rádi přivítáme nové hokejové naděje! Staňte se GRIPEŇATY! Hokej je úžasný sport!

Žádáme rodiče, kteří ještě neuhradili členské příspěvky na sezonu 2017/2018, aby tak učinili. Děkujeme.

(Nábor dětí - holčiček a kluků - probíhá v době přípravy školičky.)

PŘIPRAVUJEME:

...

Proběhlo:

Turnaj 3. tříd – HC Čáslav  14. 10. 2017 (9.00-15.30), Zimní stadion Čáslav

Turnaj 4. tříd – HC PZ Kladno 8. 10. 2017,  ČEZ STADION Kladno

Turnaj 3. tříd –  7. 10. 2017,  Zimní stadion Nymburk (1. a 2. místo)

Turnaj 3. tříd – BK Mladá Boleslav 1. 10. 2017,  Zimní stadion Mladá Boleslav

Turnaj 4. tříd – HC Čáslav  30. 9. 2017,  Zimní stadion Čáslav

Doporučené stránky pro sledování aktivit a rozvrhu na zimním stadionu v Čáslavi:

Týden hokeje

250x250.jpg                                            SS_250x250.jpg

Akce Týden hokeje se v Čáslavi konala již podruhé a to v sobotu 23.9.2017. Tentokrát k nám zavítali vzácní hosté – Slavomír Lener a k velké radosti dětí i maskot celého programu lev ŤUK. Atmosféra byla úžasná. Všichni se náramně bavili a sobotní dopoledne si užili.

Jak je v Čáslavi zvykem, akce byla organizačně a materiálně zajištěna na vysoké úrovni. Nechyběl ani dětský lékař a pořadatelská služba. K registraci a prezentaci akce klub využil prostory restaurace a klubovny, kde se návštěvníci mohli i občerstvit. Po zaregistrování nově příchozích a rozdání dárků se ujal slova předseda klubu Ing. Viliam Chrenka, který přivítal děti, rodiče a vzácné hosty. Samotné prezentace a přiblížení programu sobotního dopoledne se již tradičně ujal sportovní vedoucí mládeže Ing. Lukáš Grobelný. Následovalo představení hokejové výstroje rodičům a dětem. K přítomným promluvil taktéž pan Slavomír Lener, který ocenil nejen krásný čáslavský zimní stadion, ale i skvělou práci klubu ve prospěch mládeže. Celou dobu se „vymalovávajícím“ dětem věnoval ŤUK. Dost bylo slov – jdeme sportovat.

Nejdříve slalom a střelba odlehčeným pukem na branku – to vše na suchu – a pak už brusle a hokejka. Dětem se na ledě věnovali nejen trenéři klubu a hráči A-týmu, ale i Slavomír Lener. Děti měly možnost si vyzkoušet své, nejen bruslařské, dovednosti na mnoha stanovištích. S prvními krůčky na ledě pomáhali všichni pod dohledem všudypřítomného ŤUKa. K dispozici byla spousta sportovního materiálu a pomůcek. Na závěr akce proběhlo společné focení. A že se akce povedla, svědčí i to, že dlouho po oficiálním ukončení se to na ledě ještě hemžilo novými malými Gripeňaty.

Rozlučka Gripeňat se sezónou - SPOLEČNÝ TRÉNINK A-týmu a GRIPEŇAT - Pátek 31.3.2017. - DÍKY!

Přátelské utkání  v Kolíně - neděle 12.3.2017 - děkujeme rodičům za skvělou atmosféru a gripeňatům za nasazení a výkon.

Modelový zápas přípravky - neděle 12.3.2017 - děkujeme rodičům za skvělou atmosféru a gripeňatům za nasazení a výkon.

Společný trénink a přátelské utkání s HC Strakonice - úterý 21.3.2017 - krásný zážitek a dárečky pro všechny. Děkujeme!

Takhle jsme si užili týden hokeje v Čáslavi v září 2017 - odkaz zde.

Takhle jsme si užili týden hokeje v Čáslavi v lednu 2017 - odkaz zde.

• Gripenata_I
  • Predani_vyzbroje_Caslav
  • Spolecne_foto

Za podpory Českého svazu ledního hokeje.