Pojď hrát hokej

Banner_podél.JPG

 

 

Sobotní akce "Týden hokeje" byla úspěšná

Již počtvrté se v Čáslavi konala akce Týden hokeje pod záštitou ČSLH. V sobotu přišlo mnoho zájemců o tento krásný sport. A 29 dětí se přihlásilo a zaregistrovalo jak do projektu "Pojď hrát hokej", tak i do našeho klubu. Je vidět, že je v Čáslavi a blízkém okolí o hokej opravdový zájem.

Atmosféra byla příjemná, prostředí registračního místa, ve které se pro tento účel proměnila restaurace a klubovna zimního stadionu, bylo plné hokeje chtivých dětí a jejich rodičů.  Po krátkém přivítání přítomných předsedou klubu a svižnou prezentací v provedení vedoucího manažera mládeže, se všichni odebrali do prostor k ledové ploše, kde na děti čekaly dovednostní soutěže. A pak brusle, hokejka do ruky a hurá na led. Nechyběl zdravotnický dohled, kterého služby (naštěstí) nikdo nevyužil. Jak je v Čáslavi zvykem, dětem se věnovali nejen trenéři mládeže, ale i hráči A-týmu. Děti tak měly možnost "sáhnout" si na své vzory, které vídají na utkáních dospěláků. V jedné třetině řádila v minihokeji naše Gripeňata, jinde se střílelo na branku nebo zdolávala překážková dráha. Některé děti stály na bruslích úplně poprvé. A právě na ně zaměřili přítomní trenéři a hráči svoji pozornost a péči.

Závěrečná společná fotografie neznamenala konec akce. Všichni přítomní si ještě nějakou dobu užívali ledových radovánek. Bylo to vydařené sobotní dopoledne.

Fotogalerii z akce najdete zde 

 

Přijďte v sobotu 22. září 2018, v 9:00 hodin na Zimní stadion v Čáslavi na akci Týden hokeje.


V tento dne budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost si opět vyzkoušet zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Čáslav ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na krásném čáslavském zimáčku tradičně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!


Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na zástupce klubu s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

 

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

 

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje  z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná počtvrté po celé České republice (i v Čáslavi) a celkově už popáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 16 000 dětí (v Čáslavi 140 dětí). Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 

Takhle jsme si užili Týden Hokeje v Čáslavi v lednu 2018 - odkaz Svoboda.info.

Takhle jsme si užili Týden hokeje v Čáslavi v září 2017 - odkaz zde.

Takhle jsme si užili Týden hokeje v Čáslavi v lednu 2017 - odkaz zde.

 

950x700

Nahoru