Nábor

 

 

250x250_Spravny_Sport (1).jpg

 

V pátek 25. listopadu 2022 v 17:00 hodin se v Čáslavi opětovně otevřel zimní stadion pro děti a jejich rodiče se zájmem o lední hokej. Akce je již tradiční a přilákala 23 nových nadějných hokejistek a hokejistů, kteří rozšířili řady našich Gripeňat. Všem nově příchozím udělaly velikou radost dárky a pestrý program nejen na ledě. Byla připravena ukázka výstroje a střelnice, kde si děti vyzkoušely střelbu z umělého ledu na opravdového brankáře.

Akce byla precizně zabezpečena, přípravný tým nic nepodcenil a tuto akci propagoval na místních a okolních školách, školkách a v regionálních médiích a sociálních sítích. Zabezpečena byla i multimediální technika pro prezentaci rodičům.

V krásném prostředí restaurace zimního stadionu probíhala novým způsobem registrace a krátká prezentace klubu. Registrace byla intuitivní a rychlá, pro tyto potřeby byl vyhrazen dostatečný počet notebooků a ochotní pomocníci z řad vedoucích mužstev a trenérů. Za to jim patří velký dík. Všechny přítomné přivítal předseda klubu Ing. V. Chrenka a sportovní ředitel klubu V. Muras. Předseda klubu stručně obeznámil přítomné s historií klubu, podmínkami akce, programem a všem potřebným. K dispozici byli, pro případné dotazy, zkušení trenéři Gripeňat.

Po úvodním seznámením a registraci se hlavní program akce přesunul na kluziště. Trenéři a vedoucí mužstev, připravili pro nové děti program na ledě a Gripeňata přítomným prezentovala své nabyté dovednosti a ukázala, že hokej umí. Pro mnohé nově příchozí to byla veliká inspirace. A nechyběla ani závěrečná společná fotografie. Akce se vydařila.

 

 

 

stan se.jpgPOZOR!

Nábory holčiček a kluků do klubu opět probíhá. V sezóně 2022/2023 jsou určeny pro děti ročníku 2014 a mladší.
TEŠÍME SE NA VÁS!!!

Kontakt a bližší informace:

Vedoucí trenér mládeže: Vladimír Muras ml., telefon: +420 606 516 533

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

UPOZORNĚNÍ

 

PROHLÍDKY HRÁČŮ LEDNÍHO HOKEJE

Z důvodu množících se případů srdečních příhod hráčů ledního hokeje u nás i ve světě, které končí zanecháním aktivní činnosti, invaliditou či úmrtím, rozhodl VV ČSLH na svém
pravidelném zasedání dne 27.11.2008 zavést povinné lékařské vyšetření kardiovaskulárního systému jako součást lékařské preventivní prohlídky u všech hráčů ledního hokeje v soutěžích řízených ČSLH. Každý hráč, hrající soutěže (přípravka, žáci, dorost, junioři, muži) tedy musí mít potvrzení o lékařské prohlídce (posudek o zdravotní způsobilosti); potvrzení je platné 1 rok; za dodržování této povinnosti odpovídá příslušný hokejový klub a po hráčích vyžaduje uskutečnění této prohlídky, která je lékařem potvrzena na dokumentu „Posudek o zdravotní způsobilosti.
Tato tělovýchovná prohlídka pro žákovské kategorie, kategorie dorostu, juniorů a seniorů, hrající soutěže se skládá:

- z všeobecného vyšetření praktickým lékařem
- a odborným vyšetřením s provedením EKG
(klidová EKG křivka – v případě patologických nálezů provést další nezbytná klinická a biochemická vyšetření - PEKG, ECHO atd.).

 

 LOGO_PHH_1.gif

 

Odkaz na Pojď hrát hokej zde

Nahoru