Aktuality

Informace určené pro rodiče Gripeňat, dětí ze školičky bruslení a informace o náboru dětí.

Správný_sport.png

Aktuality pro rodiče Gripeňat

Hokejový příměstský tábor

PRIMESTSKY TABOR

Gripeňata v HEROLANDU

HAROLAND

Členské příspěvky- sezóna 2019/20

Školička - 1 rok zdarma, druhý rok a dál - 1500 Kč

2.třída - 2500 Kč

3.třída - 2800 Kč

4.třída - 3000 Kč

MŽ - 3500 Kč

č.ú. 222 832 427/0600

k.s. 0558

v.s. 20192020

Do poznámky pro příjemce : jméno a příjmení hráče + kategorii ve které nastupuje ( 2,tř. - 4.tř. - MŽ ). Příspěvky prosím uhraďte do 31. 8. 2019.

Letní příprava 2019

POZOR ZMĚNA U ŠKOLIČKY BRUSLENÍ!!! V měsíci červnu budou probíhat tréninky školičky od 17.00 do 18.00.

V souvislosti s letní přípravou žádáme rodiče, aby předávali děti trenérům nejpozději 15 minut před zahájením tréninku!

Prosíme rodiče, aby hráči s sebou na tréninky nosili švihadla a pro případ nepřízně počasí i sálovou obuv, která je nezbytná na aktualně nainstalovanou multifunkční plochu STILMAT na ZS Čáslav. Děkujeme!

Na základě Vašich dotazů a dohody TR (trenérské rady), byla zařazena do letní přípravy, samostatná TJ - Trénink brankářů. Tato se opakuje jednou za 14 dní, vždy v pátek. Pomůcky vždy upřesní trenér brankářů.

Červen:

- každé úterý 16.30 - 18.00 (2.+3. třída, 4. třída + MŽ)

- každou středu 17.00 - 18.00 (školička bruslení), 16.30 - 18.00 (4.třída+MŽ)

- každý pátek 16.30 - 18.00 (2.+3. třída, 4. třída + MŽ)

Gripeňata se opět předvedla publiku

Při příležitosti derby mezi oddíly z Čáslavi a Kutné Hory v neděli 10. 2. 2019 dostala Gripeňata 2. a 3. hokejové třídy prostor, aby se opět převedla před zraky publika. Celekm 767 příznivců hokeje mělo možnost vidět podhoubí klubu, které na své větší hokejové budoucnosti teprve pracuje . . .

S dětmi čáslavského hokejového klubu potrénoval Jaroslav Vlach (vítěz Tipsport extraligy ledního hokeje 2015/2016)

8. 2. 2019 trénink s dětmi týmu druhé třídy HC Čáslav absolvoval také Jaroslav Vlach, útočník extraligového Liberce. "Líbí se mi, že na tréninku bylo hodně dětí. Že se zajímají o sport a nesedí jen doma," podělil se o první pocity. "Trénink měl dobrou úroveň, bylo vidět, že se trenéři dětem věnují s láskou," doplnil.
Vítěz extraligy Jaroslav Vlach je v regionu hokejovým pojmem, poznaly ho i malé děti? "Některé mě poznaly, některé mě braly asi jako každého jiného trenéra. Některé se ptaly, jestli jsem hokej hrál a nebo hraji," usmíval a dodal: "Na dotazy prostor moc velký nebyl, makaly."
Jaroslav Vlach má před sebou jistě ještě dlouhou aktivní kariéru, ale chtěl by v pozdějším věku zůstat u hokeje jako trenér? "Doufám, že hokej budu hrát co nejdéle. Pokud by to bylo možné, určitě bych trénoval rád, bavilo by mě to," přiznal a dodal: "Asi nejsem úplně trpělivý, proto by mě bavila práce spíše asi s těmi staršími nebo dospělejšími. Stejně jako hráčská kariéra musí ale nějak začít i ta trenérská." (Originál článku na stránkách naše mediálního partnera svoboda.info)

Vlach

Pojď hrát hokej opět v Čáslavi - 26. 1. 2019

Zimní stadion v Čáslav se v sobotu 26. ledna 2019 popáté otevřel pro nové zájemce o lední hokej. Akce byla pořádána Hokejovým klubem Čáslav a přilákala nové zájemce o tento krásný sport. Řady Gripeňat se rozrostly o sedmnáct nových dětí. Velikou radost jim udělaly dárky, které obdržely po registraci. Hlavně nový reprezentační dres. Byl pro ně připravený pestrý program na ledě i mimo něj.

Trenéři klubu připravili pro děti dovednostní disciplíny „na suchu“ i na ledě. Noví zájemci se po úvodní prezentaci seznámili s prostředím zimního stadionu a kluzištěm, malá Gripeňata rozdílných věkových kategorií jim prezentovala své získané schopnosti přímo na ledové ploše. "V rámci akce jsme představili trénink mládeže, aby si děti i rodiče udělali představu o tom, jak takový hokejový trénink probíhá. Hlavní snahou je, aby se děti bavily," vysvětlil Jiří Mlika, hlavní trenér mládeže.

Úplné znění článku naleznete zde.

Gripeňata se předvedla publiku

V neděli 18. 11. 2018 dostala Gripeňata 2. a 3. hokejové třídy prostor, aby předvedla svůj um fanouškům, kteří přišli na utkání "A" mužstva. Za velmi vydatné podpory obecenstva ukázali naši nejmenší, co se jim podařilo v jejich hokejovém životě naučit. Náš klub se neustále vyvíjí a jsme rádi, že pokroky jsou vidět!!! Pokud máte zájem o video k zápasu, můžete shlédnout zde.

Pojď hrát hokej 22. 9. 2018

V sobotu 22. 9. 2018 se na zimním stadionu v Čáslavi konala ve spolupráci s HC Čáslav již 4. akce Pojď hrát hokej. Děti v doprovodu rodičů si nejprve vyzkoušely hokejové dovednosti na suchu, vyslechly si prezentaci, prozkoumaly zázemí stadionu a vyrazily na své první hokejové krůčky. Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Další článek o této akci je k vidění na stránkách našeho mediálního partnera svoboda.info.

Zdravotní prohlídky

Dle vnitřní směrnice Českého svazu ledního hokeje č. 98, která upravuje dokládání zdravotní způsobilosti hráčů, je nutno doložit platnou zdravotní prohlídku do zahájení soutěží a to buď vedoucímu mužstva dané kategorie, nebo trenérům. Bez platné prohlídky (platí 12 měsíců) nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař, je vyžadováno EKG.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY absolvují kategorie mladších žáků a starší.

Rádi přivítáme nové hokejové naděje! Staňte se GRIPEŇATY! Hokej je úžasný sport!

Žádáme rodiče, kteří ještě neuhradili členské příspěvky na sezonu 2019/2020, aby tak učinili. Děkujeme.

(Nábor dětí - holčiček a kluků - probíhá v době přípravy školičky.)

Doporučené stránky pro sledování aktivit a rozvrhu na zimním stadionu v Čáslavi:

• Gripenata_I
  • Predani_vyzbroje_Caslav
  • Spolecne_foto

Za podpory Českého svazu ledního hokeje.