Aktuality

Informace určené pro rodiče Gripeňat, dětí ze školičky bruslení a informace o náboru dětí.

SS_750x100(1).jpg

Příměstský hokejový kemp 2018

Termín konání: 13. - 17. 8. 2018, suché tréninky (věci na ven/dovnitř) + tréninky na ledě (výstroj+hokejka). Detailní harmonogram přípravy bude vytvořen p. Mlikou na základě rozvrhu ledové plochy (v kompetenci Čáslavské servisní, s.r.o.). Kemp je určen pro hráče skupin: mladší žáci, 3. a 2. hokejové třídy. Denní poplatek je stanoven na 200,- Kč (100,- Kč oběd v restauraci na hřišti a 2 x svačina á 50,- Kč). Podrobnější informace budou postupně uveřejňovány . . .

Hledáme trenéry Gripeňat

Náš hokejový klub se rozrůstá. Kvalitní trenéři a lidé kolem dětí jsou klíčem k tomu, aby sport děti bavil a naši malí hokejisté chodili na stadion rádi. Pokud jste hráli hokej či umíte solidně bruslit, baví vás lední hokej a chcete se dlouhodobě věnovat dětem, nemáte na co čekat. Vážným zájemcům klub zabezpečí základní kurz pro licenci "C" + mládež. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

GDPR - Splnění informační povinnosti vůči členům a zajištění souhlasu se zpracováním osobních údajů členů sportovních spolků

Vážení členové klubu, sportovci, rodiče,

dne 25.5.2018 vstupuje v účinnost Nařízení GDPR, které upravuje ochranu osobních údajů fyzických osob. Nařízení ukládá všem správcům osobních údajů, mezi které patří také náš klub, aby vhodným způsobem informovali subjekty údajů - členy klubu, případně další osoby, o tom, že jsou osobní údaje zpracovávány, a to minimálně v rozsahu dle čl. 13 a 14 Nařízení GDPR.

Osobním údajem je jakákoli informace, která se vztahuje k fyzické osobě, kterou je klub schopen na jejím základě identifikovat. V souvislosti s činností našeho klubu může ze strany klubu dojít ke zpracování následujících kategorií osobních údajů:

Osobní údaje
·    jméno, příjmení, akademický titul
·    adresa
·    trvalé bydliště
·    doručovací adresa
·    pohlaví
·    věk
·    datum narození
·    místo narození
·    rodné číslo
·    fotografický záznam
·    video záznam
·    audio záznam
·    e-mailová adresa
·    telefonní číslo
·    číslo občanského průkazu nebo jiné identifikační údaje vydané státem
·    bankovní spojení
·    zdravotní pojišťovna

ČUS (Česká unie sportu, které je i náš klub členem) ve spolupráci s odborným dodavatelem připravuje dokumentaci k přizpůsobení se novým pravidlům v oblasti ochrany osobních dat, které začínají platit 25.5.2018.
Prvním krokem je splnění informační povinnosti vůči členům a zajištění souhlasu se zpracováním osobních údajů členů sportovních spolků. Pro zjednodušení procesu získávání podpisů od jednotlivých členů, byly tyto dvě oblasti spojeny do jednoho dokumentu. Pro tyto účely byl vypracován Vzorový formulář informovanosti a souhlasu se zpracováním osobních údajů.
Kluby jsou povinny informovat všechny své členy o zpracování jejich osobních údajů v rámci klubu,  a nově zajistit jejich souhlas se zpracováním osobních údajů, podpisem vzorového formuláře. Takto je třeba postupovat u všech členů, tedy nikoli pouze u nově přijímaných, ale i u stávajících. Podepsané souhlasy budou v klubu archivovány.

Rozdělení do tréninkových skupin (od 29. 5. 2018) - suchá příprava:

Viz.: nástěnka na zimním stadiónu (mladší žáci, 3. hokejová třída, 2. hokejová třída). Tréninky jsou út, st, pá. Tréninky 2. hokejové třídy jsou pouze v út a pá.

Na trénink noste vnitřní i venkovní obuv a oblečení. Vždy před tréninkem bude rozhodnuto, kde bude probíhat.

Rádi přivítáme nové hokejové naděje! Staňte se GRIPEŇATY! Hokej je úžasný sport!

Žádáme rodiče, kteří ještě neuhradili členské příspěvky na sezonu 2017/2018, aby tak učinili. Děkujeme.

(Nábor dětí - holčiček a kluků - probíhá v době přípravy školičky.)

Doporučené stránky pro sledování aktivit a rozvrhu na zimním stadionu v Čáslavi:

• Gripenata_I
  • Predani_vyzbroje_Caslav
  • Spolecne_foto

Za podpory Českého svazu ledního hokeje.