Aktuality

Informace určené pro rodiče Gripeňat, dětí ze školičky bruslení a informace o náboru dětí.

Správný_sport.png

Aktuality pro rodiče Gripeňat

Oddělení rozvoje ledního hokeje společně s profesionálními regionálními trenéry Českého hokeje pořádá

Letní kemp pro hráče ročníků 2010 a 2011. Přijato bude prvních 36 zájemců z řad hráčů a 4 brankáři.

Tabor_deti.jpg

Tréninky mládeže

!!! POZOR ZMĚNA TRÉNINKOVÝCH ČASŮ !!!

Tak jak to po prvních trénincích bývá, ani nám se nevyhnou malé úpravy časů.

1. páteční trénink 4. tříd se přesouvá na 15.00

2. páteční trénink MŽ se přesouvá na 16.00

3. středeční tréninky 5. tříd budou společné s GOLMANY všech kategorií. Ti si vezmou přilbu, hokejku, lapačku, vyrážečku, tenisák. Případné další věci po dohodě s gólmanským trenérem.

Ročníky jsou již řazeny podle sezóny 2020-21.

Úterní tréninky 3.tříd jsou v tělocvičně ZS - nenosit hokejky atd... !!!

Na každý trénink si převezmou trenéři od rodičů děti před ZS, minimálně 15 minut před tréninkem a na stejném místě vám je vrátí po tréninku.

Grafika2

Zdravotní prohlídky

Dle vnitřní směrnice Českého svazu ledního hokeje č. 98, která upravuje dokládání zdravotní způsobilosti hráčů, je nutno doložit platnou zdravotní prohlídku do zahájení soutěží a to buď vedoucímu mužstva dané kategorie, nebo trenérům. Bez platné prohlídky (platí 12 měsíců) nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař, je vyžadováno EKG.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY absolvují kategorie mladších žáků a starší.

Rádi přivítáme nové hokejové naděje! Staňte se GRIPEŇATY! Hokej je úžasný sport!

(Nábor dětí - holčiček a kluků - probíhá v době přípravy školičky.)

Doporučené stránky pro sledování aktivit a rozvrhu na zimním stadionu v Čáslavi:

• Gripenata_I
  • Predani_vyzbroje_Caslav
  • Spolecne_foto

Za podpory Českého svazu ledního hokeje.

!!! POZOR ZMĚNA TRÉNINKOVÝCH ČASŮ !!!
Tak jak to po prvních trénincích bývá, ani nám se nevyhnou malé úpravy časů.
1. páteční trénink 4. tříd se přesouvá na 15.00
2. páteční trénink MŽ se přesouvá na 16.00