Aktuality

Informace určené pro rodiče Gripeňat, dětí ze školičky bruslení a informace o náboru dětí.

SS_750x100(1).jpg

Rozdělení do tréninkových skupin - suchá příprava:

1. skupina, trénér: Jiří Mlika, první trénink 17. 4. 2018

Močiliak, Bukó A., Zahradník, Honzíček F., Grádová, Černák, Tvrdík, Kunášek, Kruml, Neuman, Urválek, Šorf, Meszároš, Klemák, Černovský, Dušek V., Stibůrek, Rokos, Rada, Mráz, Honzíček M., Vítek, Platonov (G), Dušek J. (G)

2. skupina, trénér: Lukáš Grobelný, první trénink 8. 5. 2018

Zahradníková, Škramovský, Růžička, Pánek, Kočí Vo, Cháma, Pokorný, Vondra, Peroutka, Grád, Kroutil, Kodeš, Dvořáková, Kettner, Bukó M., Šranko, Zápařka, Mariani, Kočí Vá, Šubrt, Malina, Dušek V., Hnízdo

3. skupina - školička bruslení, trénér: bude upřesněn, první trénink 8. 5. 2018

Sledujte naše stránky, budou postupně aktualizovány - doplněny o časy a dny tréninků (pravděpodobně út + pá, od 1. 5. bude mít 1. skupina tréninky i ve středu).

Na trénink noste vnitřní i venkovní obuv a oblečení. Vždy před tréninkem bude rozhodnuto, kde bude probíhat.

Žádáme rodiče hráčů 3. a 4. hokejové třídy, aby na první tréninky 17. 4. a 8. 5. 2018 přinesli vyprané zápasové (červené a bílé) dresy a předali je paní Elišce Radové (vedoucí mužstva 3. hokejové třídy). DĚKUJEME.

Hledáme trenéry Gripeňat

Náš hokejový klub se rozrůstá. Kvalitní trenéři a lidé kolem dětí jsou klíčem k tomu, aby sport děti bavil a naši malí hokejisté chodili na stadion rádi. Pokud jste hráli hokej či umíte solidně bruslit, baví vás lední hokej a chcete se dlouhodobě věnovat dětem, nemáte na co čekat. Vážným zájemcům klub zabezpečí základní kurz pro licenci "C" + mládež. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rádi přivítáme nové hokejové naděje! Staňte se GRIPEŇATY! Hokej je úžasný sport!

Žádáme rodiče, kteří ještě neuhradili členské příspěvky na sezonu 2017/2018, aby tak učinili. Děkujeme.

(Nábor dětí - holčiček a kluků - probíhá v době přípravy školičky.)

Doporučené stránky pro sledování aktivit a rozvrhu na zimním stadionu v Čáslavi:

• Gripenata_I
  • Predani_vyzbroje_Caslav
  • Spolecne_foto

Za podpory Českého svazu ledního hokeje.