Aktuality

Informace určené pro rodiče Gripeňat, dětí ze školičky bruslení a informace o náboru dětí.

Správný_sport.png

Gripeňata se opět předvedla publiku

Při příležitosti derby mezi oddíly z Čáslavi a Kutné Hory v neděli 10. 2. 2019 dostala Gripeňata 2. a 3. hokejové třídy prostor, aby se opět převedla před zraky publika. Celekm 767 příznivců hokeje mělo možnost vidět podhoubí klubu, které na své větší hokejové budoucnosti teprve pracuje . . .

S dětmi čáslavského hokejového klubu potrénoval Jaroslav Vlach (vítěz Tipsport extraligy ledního hokeje 2015/2016)

8. 2. 2019 trénink s dětmi týmu druhé třídy HC Čáslav absolvoval také Jaroslav Vlach, útočník extraligového Liberce. "Líbí se mi, že na tréninku bylo hodně dětí. Že se zajímají o sport a nesedí jen doma," podělil se o první pocity. "Trénink měl dobrou úroveň, bylo vidět, že se trenéři dětem věnují s láskou," doplnil.
Vítěz extraligy Jaroslav Vlach je v regionu hokejovým pojmem, poznaly ho i malé děti? "Některé mě poznaly, některé mě braly asi jako každého jiného trenéra. Některé se ptaly, jestli jsem hokej hrál a nebo hraji," usmíval a dodal: "Na dotazy prostor moc velký nebyl, makaly."
Jaroslav Vlach má před sebou jistě ještě dlouhou aktivní kariéru, ale chtěl by v pozdějším věku zůstat u hokeje jako trenér? "Doufám, že hokej budu hrát co nejdéle. Pokud by to bylo možné, určitě bych trénoval rád, bavilo by mě to," přiznal a dodal: "Asi nejsem úplně trpělivý, proto by mě bavila práce spíše asi s těmi staršími nebo dospělejšími. Stejně jako hráčská kariéra musí ale nějak začít i ta trenérská." (Originál článku na stránkách naše mediálního partnera svoboda.info)

Vlach

Pojď hrát hokej opět v Čáslavi - 26. 1. 2019

Zimní stadion v Čáslav se v sobotu 26. ledna 2019 popáté otevřel pro nové zájemce o lední hokej. Akce byla pořádána Hokejovým klubem Čáslav a přilákala nové zájemce o tento krásný sport. Řady Gripeňat se rozrostly o sedmnáct nových dětí. Velikou radost jim udělaly dárky, které obdržely po registraci. Hlavně nový reprezentační dres. Byl pro ně připravený pestrý program na ledě i mimo něj.

Trenéři klubu připravili pro děti dovednostní disciplíny „na suchu“ i na ledě. Noví zájemci se po úvodní prezentaci seznámili s prostředím zimního stadionu a kluzištěm, malá Gripeňata rozdílných věkových kategorií jim prezentovala své získané schopnosti přímo na ledové ploše. "V rámci akce jsme představili trénink mládeže, aby si děti i rodiče udělali představu o tom, jak takový hokejový trénink probíhá. Hlavní snahou je, aby se děti bavily," vysvětlil Jiří Mlika, hlavní trenér mládeže.

Úplné znění článku naleznete zde.

Aktuality pro rodiče Gripeňat

16. 2. 2019 turnaj soutěžní 3. třídy v Čáslavi. Sraz v kabině v 8.45. Organizace turnaje zde:

Plocha A

ČAS

Plocha B

HC Čáslav "A" - HC Rytíři Vlašim "A"

HC Čáslav "B" - HC Rytíři Vlašim "B"

HC Rytíři Vlašim "A" - HC Junior Mělník "A"

HC Rytíři Vlašim "B" -HC Junior Mělník "B"

úprava ledu

úprava ledu

HC Čáslav "A" -HC Junior Mělník "A"

HC Čáslav "B" - HC Junior Mělník "B"

16. 3. 2019 turnaj 3. třídy ve Vlašimi.

Gripeňata se předvedla publiku

V neděli 18. 11. 2018 dostala Gripeňata 2. a 3. hokejové třídy prostor, aby předvedla svůj um fanouškům, kteří přišli na utkání "A" mužstva. Za velmi vydatné podpory obecenstva ukázali naši nejmenší, co se jim podařilo v jejich hokejovém životě naučit. Náš klub se neustále vyvíjí a jsme rádi, že pokroky jsou vidět!!! Pokud máte zájem o video k zápasu, můžete shlédnout zde.

Pojď hrát hokej 22. 9. 2018

V sobotu 22. 9. 2018 se na zimním stadionu v Čáslavi konala ve spolupráci s HC Čáslav již 4. akce Pojď hrát hokej. Děti v doprovodu rodičů si nejprve vyzkoušely hokejové dovednosti na suchu, vyslechly si prezentaci, prozkoumaly zázemí stadionu a vyrazily na své první hokejové krůčky. Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Další článek o této akci je k vidění na stránkách našeho mediálního partnera svoboda.info.

Hledáme trenéry Gripeňat

Náš hokejový klub se rozrůstá. Kvalitní trenéři a lidé kolem dětí jsou klíčem k tomu, aby sport děti bavil a naši malí hokejisté chodili na stadion rádi. Pokud jste hráli hokej či umíte solidně bruslit, baví vás lední hokej a chcete se dlouhodobě věnovat dětem, nemáte na co čekat. Vážným zájemcům klub zabezpečí základní kurz pro licenci "C" + mládež. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rozpis turnajů, sezona 2018/2019 - minihokej + MŽ

Ročník narození 2010 (3. třída):

16. 2. 2019, Čáslav, Vlašim, Mělník

2. -  3. 3. 2019, Benátky n. J., Mělník, Čáslav

Ročník narození 2011 (2. třída):

9. - 10.  3. 2019, Kralupy n. V., Mělník, Čáslav, Kutná Hora

Rozlosování mladší žáci (MŽ):

Rozlosování naleznete zde.

Zdravotní prohlídky

Dle vnitřní směrnice Českého svazu ledního hokeje č. 98, která upravuje dokládání zdravotní způsobilosti hráčů, je nutno doložit platnou zdravotní prohlídku do zahájení soutěží a to buď vedoucímu mužstva dané kategorie, nebo trenérům. Bez platné prohlídky (platí 12 měsíců) nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař, je vyžadováno EKG.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY absolvují kategorie mladších žáků a starší.

Informace pro školičku bruslení

Školička bruslení zahájí sezonu 4. září - úterý, pátek (17.30 - 18.30) a sobotu (od 14.00) jako v minulé sezoně. Začínajícím hokejistům budou předávat zkušenosti a dovednosti, již tradičně, také hráči A týmu s trenérskou licencí.

Prispevky.jpg

Rádi přivítáme nové hokejové naděje! Staňte se GRIPEŇATY! Hokej je úžasný sport!

Žádáme rodiče, kteří ještě neuhradili členské příspěvky na sezonu 2018/2019, aby tak učinili. Děkujeme.

(Nábor dětí - holčiček a kluků - probíhá v době přípravy školičky.)

Doporučené stránky pro sledování aktivit a rozvrhu na zimním stadionu v Čáslavi:

• Gripenata_I
  • Predani_vyzbroje_Caslav
  • Spolecne_foto

Za podpory Českého svazu ledního hokeje.